Post by Sisu Nuotio on Feb 28, 2019 22:25:50 GMT
Info ja rajoitukset
• Päivämäärä on 26.01.2019, viimeinen ilmoittautumispäivä on 25.01.
• Kilpailupaikka Virtuaali-Suomi, Linnakylä ja Varjolinnan kenttä.
Mutta huonon kelin sattuessa, siirymme maneesiin.
• Luokkiin rajaton määrä osallistujia.
• Ratsastaja ratsuineen saa osallistua vain yhden kerran yhteen luokkaan, mutta vaikka kaikkiin sopiviin luokkiin.
• Yhtä tallia saa edustaa maksimissaan kuusi ratsukkoa / luokka.
• Noviisiluokkaan saa osallistua ratsukot, joiden ratsulla/ratsastajalla ei ole aiempaa kokemusta lajin kisoista tai on vähän kokemusta.
• Tulokset arvotaan arvontakoneella
Luokat
1. Lady-luokka
2. Skills at arms, noviisi
3. Skills at arms, hunting I
4. Skills at arms, hunting II
5. Skills at arms, war
6. Joustaus, noviisi
7. Joustaus
Osallistujat
1. Lady-luokka
1. lady Vilhelmiina - Nirvana | Varjolinna
2. lady Sirane - Hallitsijan Kruununjalokivi
3. Lady Amelie - Luna I | Zen
4. lady Roxana - Drake of Smitchloch
5. lady Lyydia - Agravain | Varjolinna
6. lady Eveliina - Emeloth | Varjolinna
7. lady Amelia - Duke of Smitchloch
8. Lady Vitaliya - Esmeralda | Zen
2. Skills at arms, noviisi
1. sir Valtteri - Galter of the Night | Varjolinna
2. sir Gawain - Obscurité | Varjolinna
3. sir Sisu - Joachin | Varjolinna
4. Sir Clave - Esmeralda | Zen
3. Skills at arms, hunting I
1. sir Lyonell - Drake of Smitchloch
2. sir Valtteri - Drakekeeper | Varjolinna
3. sir Sisu - Dragonrider | Varjolinna
4. sir Deimos - Duke of Smitchloch
5. Sir Iivari - Duc Univers | Zen
6. sir Artheur - Hallitsijan Kruununjalokivi
7. Lady Amelie - Luna I | Zen
8. sir Gawain - Ambara | Varjolinna
9. Lady Vitaliya - Esmeralda | Zen
4. Skills at arms, hunting II
1. Lady Vitaliya - Esmeralda | Zen
2. sir Valtteri - Drakekeeper | Varjolinna
3. sir Lyonell - Cobus van Tatjane
4. sir Lorcan - Helmhollows Ace
5. sir Deimos - Goliath of Smithloch
6. sir Sisu - Dragonrider | Varjolinna
7. Sir Iivari - Duc Univers | Zen
8. Lady Amelie - Luna I | Zen
9. sir Gawain - Ambara | Varjolinna
5. Skills at arms, war
1. sir Lyonell - Cobus van Tatjane
2. Lady Amelie - Duc Univers | Zen
3. sir Valtteri - Drakekeeper | Varjolinna
4. Sir Iivari - Duc Obscur | Zen
5. Lady Vitaliya - Esmeralda | Zen
6. sir Sisu - Dragonrider | Varjolinna
7. sir Deimos - Goliath of Smithloch
8. sir Gawain - Ambara | Varjolinna
9. sir Lorcan - Helmhollows Ace
6. Joustaus, noviisi
1. sir Valtteri - Galter of the Night | Varjolinna
2. sir Sisu - Joachin | Varjolinna
3. sir Gawain - Obscurité | Varjolinna
7. Joustaus
1. sir Lyonell - Drake of Smitchloch
2. Sir Iivari - Duc Obscur | Zen
3. sir Deimos - Duke of Smitchloch
4. Lady Vitaliya - Esmeralda | Zen
5. sir Artheur - Hallitsijan Kruununjalokivi
6. sir Sisu - Darkwraith | Varjolinna
7. sir Valtteri - Audacieux | Varjolinna
8. Lady Amelie - Magnolia Ion | Zen
• Päivämäärä on 26.01.2019, viimeinen ilmoittautumispäivä on 25.01.
• Kilpailupaikka Virtuaali-Suomi, Linnakylä ja Varjolinnan kenttä.
Mutta huonon kelin sattuessa, siirymme maneesiin.
• Luokkiin rajaton määrä osallistujia.
• Ratsastaja ratsuineen saa osallistua vain yhden kerran yhteen luokkaan, mutta vaikka kaikkiin sopiviin luokkiin.
• Yhtä tallia saa edustaa maksimissaan kuusi ratsukkoa / luokka.
• Noviisiluokkaan saa osallistua ratsukot, joiden ratsulla/ratsastajalla ei ole aiempaa kokemusta lajin kisoista tai on vähän kokemusta.
• Tulokset arvotaan arvontakoneella
Luokat
1. Lady-luokka
2. Skills at arms, noviisi
3. Skills at arms, hunting I
4. Skills at arms, hunting II
5. Skills at arms, war
6. Joustaus, noviisi
7. Joustaus
Osallistujat
1. Lady-luokka
1. lady Vilhelmiina - Nirvana | Varjolinna
2. lady Sirane - Hallitsijan Kruununjalokivi
3. Lady Amelie - Luna I | Zen
4. lady Roxana - Drake of Smitchloch
5. lady Lyydia - Agravain | Varjolinna
6. lady Eveliina - Emeloth | Varjolinna
7. lady Amelia - Duke of Smitchloch
8. Lady Vitaliya - Esmeralda | Zen
2. Skills at arms, noviisi
1. sir Valtteri - Galter of the Night | Varjolinna
2. sir Gawain - Obscurité | Varjolinna
3. sir Sisu - Joachin | Varjolinna
4. Sir Clave - Esmeralda | Zen
3. Skills at arms, hunting I
1. sir Lyonell - Drake of Smitchloch
2. sir Valtteri - Drakekeeper | Varjolinna
3. sir Sisu - Dragonrider | Varjolinna
4. sir Deimos - Duke of Smitchloch
5. Sir Iivari - Duc Univers | Zen
6. sir Artheur - Hallitsijan Kruununjalokivi
7. Lady Amelie - Luna I | Zen
8. sir Gawain - Ambara | Varjolinna
9. Lady Vitaliya - Esmeralda | Zen
4. Skills at arms, hunting II
1. Lady Vitaliya - Esmeralda | Zen
2. sir Valtteri - Drakekeeper | Varjolinna
3. sir Lyonell - Cobus van Tatjane
4. sir Lorcan - Helmhollows Ace
5. sir Deimos - Goliath of Smithloch
6. sir Sisu - Dragonrider | Varjolinna
7. Sir Iivari - Duc Univers | Zen
8. Lady Amelie - Luna I | Zen
9. sir Gawain - Ambara | Varjolinna
5. Skills at arms, war
1. sir Lyonell - Cobus van Tatjane
2. Lady Amelie - Duc Univers | Zen
3. sir Valtteri - Drakekeeper | Varjolinna
4. Sir Iivari - Duc Obscur | Zen
5. Lady Vitaliya - Esmeralda | Zen
6. sir Sisu - Dragonrider | Varjolinna
7. sir Deimos - Goliath of Smithloch
8. sir Gawain - Ambara | Varjolinna
9. sir Lorcan - Helmhollows Ace
6. Joustaus, noviisi
1. sir Valtteri - Galter of the Night | Varjolinna
2. sir Sisu - Joachin | Varjolinna
3. sir Gawain - Obscurité | Varjolinna
7. Joustaus
1. sir Lyonell - Drake of Smitchloch
2. Sir Iivari - Duc Obscur | Zen
3. sir Deimos - Duke of Smitchloch
4. Lady Vitaliya - Esmeralda | Zen
5. sir Artheur - Hallitsijan Kruununjalokivi
6. sir Sisu - Darkwraith | Varjolinna
7. sir Valtteri - Audacieux | Varjolinna
8. Lady Amelie - Magnolia Ion | Zen