Post by Sisu Nuotio on Feb 28, 2019 22:29:36 GMT
Info ja rajoitukset
• Päivämäärä on 27.02.2019, viimeinen ilmoittautumispäivä on 26.02.
• Kilpailupaikka Virtuaali-Suomi, Linnakylä ja Varjolinnan maneesi.
• Luokkiin rajaton määrä osallistujia.
• Ratsastaja ratsuineen saa osallistua vain yhden kerran yhteen luokkaan, mutta vaikka kaikkiin sopiviin luokkiin.
• Yhtä tallia saa edustaa rajaton määrä osallistujia.
• Noviisiluokkaan saa osallistua ratsukot, joiden ratsulla tai ratsastajalla ei ole aiempaa kokemusta lajin kisoista tai on vähän kokemusta.
• Tulokset arvotaan arvontakoneella
Luokat
1. Lady-luokka
2. Skills at arms, noviisi
3. Skills at arms, hunting I
4. Skills at arms, hunting II
5. Skills at arms, war
6. Joustaus, noviisi
7. Joustaus
Osallistujat
1. Lady-luokka
1. Lady Eveliina - Lavarre II / Varjolinna
2. Lady Sirandras - Oweyn | Dragon Age Estate
3. Lady Athelisa - Maucolyn | Dragon Age Estate
4. Lady Roxana - Walac | Dragon Age Estate
5. Lady Nadja - Rose of my Heart | Dragon Age Estate
6. Lady Lyydia - Gwrtheyrn / Varjolinna
7. Lady Wilhelmiina - Cypripedioideae / Varjolinna
2. Skills at arms, noviisi
1. Sir Artheur - Maucolyn | Dragon Age Estate
2. sir Gawain Ashton - Gwrtheyrn / Varjolinna
3. King Lyonell - Walac | Dragon Age Estate
4. sir Valtteri Nuotio - Lavarre II / Varjolinna
5. sir Sisu Nuotio - Cypripedioideae / Varjolinna
6. sir Sisu Nuotio - Carac / Varjolinna
7. Sir Deimos - Oweyn | Dragon Age Estate
3. Skills at arms, hunting I
1. Lady Nadja - Rose of my Heart | Dragon Age Estate
2. sir Sisu Nuotio - Carac / Varjolinna
3. sir Valtteri Nuotio - Lavarre II / Varjolinna
4. King Lyonell - Cobus van Tatjane | Dragon Age Estate
5. Sir Lorcan - Forlorn | Dragon Age Estate
6. Sir Deimos - Goliath of Smithloch | Dragon Age Estate
7. sir Sisu Nuotio - Cypripedioideae / Varjolinna
8. sir Gawain Ashton - Gwrtheyrn / Varjolinna
4. Skills at arms, hunting II
1. sir Gawain Ashton - Trefoil Hill's Vintage Herald / Varjolinna
2. sir Sisu Nuotio - Darkwraith / Varjolinna
3. King Lyonell - Cobus van Tatjane | Dragon Age Estate
4. sir Valtteri Nuotio - Audacieux / Varjolinna
5. Sir Lorcan - Forlorn | Dragon Age Estate
6. Lady Nadja - Rose of my Heart | Dragon Age Estate
7. Sir Deimos - Goliath of Smithloch | Dragon Age Estate
5. Skills at arms, war
1. sir Artheur - Hallitsijan Kruununjaloki | Dragon Age Estate
2. sir Deimos - Duke of Smitchloch | Dragon Age Estate
3. sir Sisu Nuotio - Darkwraith / Varjolinna
4. sir Valtteri Nuotio - Audacieux / Varjolinna
5. Lady Nadja - Rose of my Heart | Dragon Age Estate
6. King Lyonell - Drake of Smitchloch | Dragon Age Estate
7. sir Gawain Ashton - Trefoil Hill's Vintage Herald / Varjolinna
6. Joustaus, noviisi
1. sir Valtteri Nuotio - Lavarre II / Varjolinna
2. sir Gawain Ashton - Gwrtheyrn / Varjolinna
3. King Lyonell - Walac | Dragon Age Estate
4. sir Sisu Nuotio - Cypripedioideae / Varjolinna
5. Sir Deimos - Oweyn | Dragon Age Estate
6. Sir Artheur - Maucolyn | Dragon Age Estate
7. sir Sisu Nuotio - Carac / Varjolinna
7. Joustaus
1. Lady Nadja - Rose of my Heart | Dragon Age Estate
2. sir Valtteri Nuotio - Audacieux / Varjolinna
3. sir Sisu Nuotio - Darkwraith / Varjolinna
4. sir Artheur - Hallitsijan Kruununjaloki | Dragon Age Estate
5. sir Gawain Ashton - Trefoil Hill's Vintage Herald / Varjolinna
6. sir Deimos - Duke of Smitchloch | Dragon Age Estate
7. King Lyonell - Drake of Smitchloch | Dragon Age Estate
Palkinnot
1. sija 100 kultakolikkoa, turnajaisloimi
2. sija 50 kultakolikkoa
3. sija 25 kultakolikkoa
• Päivämäärä on 27.02.2019, viimeinen ilmoittautumispäivä on 26.02.
• Kilpailupaikka Virtuaali-Suomi, Linnakylä ja Varjolinnan maneesi.
• Luokkiin rajaton määrä osallistujia.
• Ratsastaja ratsuineen saa osallistua vain yhden kerran yhteen luokkaan, mutta vaikka kaikkiin sopiviin luokkiin.
• Yhtä tallia saa edustaa rajaton määrä osallistujia.
• Noviisiluokkaan saa osallistua ratsukot, joiden ratsulla tai ratsastajalla ei ole aiempaa kokemusta lajin kisoista tai on vähän kokemusta.
• Tulokset arvotaan arvontakoneella
Luokat
1. Lady-luokka
2. Skills at arms, noviisi
3. Skills at arms, hunting I
4. Skills at arms, hunting II
5. Skills at arms, war
6. Joustaus, noviisi
7. Joustaus
Osallistujat
1. Lady-luokka
1. Lady Eveliina - Lavarre II / Varjolinna
2. Lady Sirandras - Oweyn | Dragon Age Estate
3. Lady Athelisa - Maucolyn | Dragon Age Estate
4. Lady Roxana - Walac | Dragon Age Estate
5. Lady Nadja - Rose of my Heart | Dragon Age Estate
6. Lady Lyydia - Gwrtheyrn / Varjolinna
7. Lady Wilhelmiina - Cypripedioideae / Varjolinna
2. Skills at arms, noviisi
1. Sir Artheur - Maucolyn | Dragon Age Estate
2. sir Gawain Ashton - Gwrtheyrn / Varjolinna
3. King Lyonell - Walac | Dragon Age Estate
4. sir Valtteri Nuotio - Lavarre II / Varjolinna
5. sir Sisu Nuotio - Cypripedioideae / Varjolinna
6. sir Sisu Nuotio - Carac / Varjolinna
7. Sir Deimos - Oweyn | Dragon Age Estate
3. Skills at arms, hunting I
1. Lady Nadja - Rose of my Heart | Dragon Age Estate
2. sir Sisu Nuotio - Carac / Varjolinna
3. sir Valtteri Nuotio - Lavarre II / Varjolinna
4. King Lyonell - Cobus van Tatjane | Dragon Age Estate
5. Sir Lorcan - Forlorn | Dragon Age Estate
6. Sir Deimos - Goliath of Smithloch | Dragon Age Estate
7. sir Sisu Nuotio - Cypripedioideae / Varjolinna
8. sir Gawain Ashton - Gwrtheyrn / Varjolinna
4. Skills at arms, hunting II
1. sir Gawain Ashton - Trefoil Hill's Vintage Herald / Varjolinna
2. sir Sisu Nuotio - Darkwraith / Varjolinna
3. King Lyonell - Cobus van Tatjane | Dragon Age Estate
4. sir Valtteri Nuotio - Audacieux / Varjolinna
5. Sir Lorcan - Forlorn | Dragon Age Estate
6. Lady Nadja - Rose of my Heart | Dragon Age Estate
7. Sir Deimos - Goliath of Smithloch | Dragon Age Estate
5. Skills at arms, war
1. sir Artheur - Hallitsijan Kruununjaloki | Dragon Age Estate
2. sir Deimos - Duke of Smitchloch | Dragon Age Estate
3. sir Sisu Nuotio - Darkwraith / Varjolinna
4. sir Valtteri Nuotio - Audacieux / Varjolinna
5. Lady Nadja - Rose of my Heart | Dragon Age Estate
6. King Lyonell - Drake of Smitchloch | Dragon Age Estate
7. sir Gawain Ashton - Trefoil Hill's Vintage Herald / Varjolinna
6. Joustaus, noviisi
1. sir Valtteri Nuotio - Lavarre II / Varjolinna
2. sir Gawain Ashton - Gwrtheyrn / Varjolinna
3. King Lyonell - Walac | Dragon Age Estate
4. sir Sisu Nuotio - Cypripedioideae / Varjolinna
5. Sir Deimos - Oweyn | Dragon Age Estate
6. Sir Artheur - Maucolyn | Dragon Age Estate
7. sir Sisu Nuotio - Carac / Varjolinna
7. Joustaus
1. Lady Nadja - Rose of my Heart | Dragon Age Estate
2. sir Valtteri Nuotio - Audacieux / Varjolinna
3. sir Sisu Nuotio - Darkwraith / Varjolinna
4. sir Artheur - Hallitsijan Kruununjaloki | Dragon Age Estate
5. sir Gawain Ashton - Trefoil Hill's Vintage Herald / Varjolinna
6. sir Deimos - Duke of Smitchloch | Dragon Age Estate
7. King Lyonell - Drake of Smitchloch | Dragon Age Estate
Palkinnot
1. sija 100 kultakolikkoa, turnajaisloimi
2. sija 50 kultakolikkoa
3. sija 25 kultakolikkoa